Ta strona używa plików Cookies. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia

Zamknij

Menu

Partnerzy

Godziny otwarcia

Godziny pracy wydziałów
udostępniania:


- Poniedziałek, Czwartek
  godz. 8:00-18:00

- Wtorek, Środa, Piątek, Sobota
  godz. 8:00-15:00

W okresie wakacyjnym
 (lipiec - sierpień):


- Poniedziałek - Piątek godz. 8:00-15:00
- Sobota nieczynne

Facebook

„Czy mnie słyszysz? Wychowanie nastolatków” – wystawa01.08.2023

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Marii Grzegorzewskiej w Zielonej Górze zaprasza do obejrzenia wystawy „Czy mnie słyszysz? Wychowanie nastolatków”.
Celem ekspozycji jest promocja książek naukowych, popularnonaukowych oraz praktycznych poradników, które systematycznie gromadzimy, by wesprzeć rodziców i nauczycieli w wielowymiarowym procesie wychowania dzieci i młodzieży.
Wyeksponowane zbiory to tylko część z bogatego zasobu, zawierającego cenne porady i informacje, które pomagają zrozumieć potrzeby oraz wyzwania, jakie stawia etap dojrzewania. Nasze propozycje podkreślają znaczenie aktywnego dialogu i budowania zdrowych relacji z młodzieżą, które są kluczowe dla ich rozwoju. Prezentowany księgozbiór porusza tematy związane z dojrzewaniem fizycznym, emocjonalnym i społecznym nastolatków, a także zagadnienia dotyczące psychopatologii oraz najczęstszych uzależnień wśród młodzieży.
Wystawę można obejrzeć w Wypożyczalni Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Zielonej Górze w dniach 1-31 sierpnia 2023 r.
 
Anna Aleksandrowicz, fot. Marta Bensz

-A A +A
Powrót