Ta strona używa plików Cookies. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia

Zamknij

Menu

Partnerzy

Godziny otwarcia

Godziny pracy wydziałów
udostępniania:


- Poniedziałek, Czwartek
  godz. 8:00-18:00

- Wtorek, Środa, Piątek, Sobota
  godz. 8:00-15:00

W okresie wakacyjnym
 (lipiec - sierpień):


- Poniedziałek - Piątek godz. 8:00-15:00
- Sobota nieczynne

Facebook

Porozumienie o partnerskiej współpracy18.05.2023

17 maja 2023 roku Marzena Szafińska-Chadała, Dyrektor Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej im. Marii Grzegorzewskiej w Zielonej Górze i Adam Szymczak, Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Zielonej Górze podpisali Porozumienie o partnerskiej współpracy.
Porozumienie nawiązywane jest w ramach organizowanego i prowadzonego przez PBW wspomagania szkół i placówek oświatowych w realizacji zadań dydaktycznych, wychowawczych, opiekuńczych, ze szczególnym uwzględnieniem oferty edukacyjnej oraz różnych form zapewniania nauczycielom dostępu do informacji pedagogicznej.
Współpraca obu placówek będzie obejmować: popularyzację czytelnictwa, rozwijanie kompetencji czytelniczych wśród dzieci i młodzieży, wsparcie w zakresie organizacji i zarządzania biblioteką szkolną, wspomaganie nauczycieli w kształtowaniu uczniowskich postaw oraz w wychowaniu do wartości.

-A A +A
Powrót