Ta strona używa plików Cookies. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia

Zamknij

Menu

Partnerzy

Godziny otwarcia

Godziny pracy wydziałów
udostępniania:


- Poniedziałek, Czwartek
  godz. 8:00-18:00

- Wtorek, Środa, Piątek, Sobota
  godz. 8:00-15:00

W okresie wakacyjnym
 (lipiec - sierpień):


- Poniedziałek - Piątek godz. 8:00-15:00
- Sobota nieczynne

Facebook

„KSIĄŻKA MÓWIONA W MOJEJ, TWOJEJ, NASZEJ BIBLIOTECE” – wystawa27.04.2023

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Marii Grzegorzewskiej w Zielonej Górze oraz Koło Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich przy PBW zaprasza do obejrzenia wystawy „KSIĄŻKA MÓWIONA W MOJEJ, TWOJEJ, NASZEJ BIBLIOTECE”. Ekspozycja, zorganizowana z okazji jubileuszowego XX Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek, nawiązuje do hasła tegorocznej edycji „Moja, Twoja, Nasza – BIBLIOTEKA!”
Tydzień Bibliotek w Polsce to czas promocji czytelnictwa i bibliotek, jest to więc kolejna okazja, by popularyzować zbiory PBW w Zielonej Górze. W tym roku promujemy kolekcję audiobooków. Chcemy pokazać, że w naszej Bibliotece można znaleźć ciekawe propozycje książki mówionej, w tym z dziedziny pedagogiki, psychologii, czy historii. Prezentujemy również bogatą ofertę lektur szkolnych dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych w tej nowoczesnej formie. Zachęcamy do oglądania wystawy i wypożyczania audiobooków. Ekspozycję można obejrzeć w Wypożyczalni Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Zielonej Górze w dniach 02-31 maja 2023 r.
 
Anna Aleksandrowicz

-A A +A
Powrót