Ta strona używa plików Cookies. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia

Zamknij

Menu

Partnerzy

Godziny otwarcia

Godziny pracy wydziałów
udostępniania:


- Poniedziałek - Piątek
  godz. 8:00-19:00

- Sobota
  godz. 8:00-15:00

W okresie wakacyjnym
 (lipiec - sierpień):


- Poniedziałek - Piątek godz. 8:00-15:00
- Sobota nieczynne

Facebook

VII Forum Bibliotek Szkolnych Województwa Lubuskiego (on-line)09.11.2020

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Marii Grzegorzewskiej w Zielonej Górze zaprasza 17 listopada br. o godz. 10.00, nauczycieli bibliotekarzy szkół wszystkich szczebli na VII Forum Bibliotek Szkolnych Województwa Lubuskiego (on-line) pod nazwą „Biblioterapia i bajkoterapia w szkole”.
Spotkanie będzie okazją do przybliżenia historii, przedmiotu, celu, obszaru działania i narzędzi biblioterapii. Zaprezentuje jedną z odmian biblioterapii wychowawczej – bajkoterapię – metodę wykorzystywaną do pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Stanie się też sposobnością do wprowadzenia w tajniki teatru kamishibai, japońskiej sztuki opowiadania historii, który może stać się wdzięcznym środkiem przekazywania treści biblioterapeutycznych.

Program VII Forum Bibliotek Szkolnych Województwa Lubuskiego

UWAGA
Nauczycieli bibliotekarzy szkolnych zainteresowanych udziałem w forum prosimy o przesłanie potwierdzenia na e-mail:  k.siniakowicz@pbw.zgora.pl
W e-mailu prosimy o podanie następujących informacji: imię i nazwisko, miejsce zatrudnienia (szkoła), adres e-mail, na który ma zostać wysłany link do transmisji.
 
 (Jolanta Winnicka)

-A A +A
Powrót