Ta strona używa plików Cookies. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia

Zamknij

Menu

Partnerzy

Godziny otwarcia

Godziny pracy wydziałów
udostępniania:


- Poniedziałek - Piątek
  godz. 8:00-19:00

- Sobota
  godz. 8:00-15:00

W okresie wakacyjnym
 (lipiec - sierpień):


- Poniedziałek - Piątek godz. 8:00-15:00
- Sobota nieczynne

Facebook

Harvard Business Review w zbiorach PBW - sprawozdanie14.05.2018

     W ramach obchodów XV Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Marii Grzegorzewskiej w Zielonej Górze zorganizowała w dniu 10.05.2018 r. spotkanie z Adamem Jeske, Prezesem RdB Expert, który wygłosił prelekcję na temat czasopisma Harvard Business Review, ofiarowanego w darze dla zbiorów PBW. W spotkaniu uczestniczyli zaproszeni uczniowie Zespołu Szkół Ekonomicznych w Zielonej Górze, którzy przed wystąpieniem Adama Jeske mieli okazję zapoznać się z warsztatem informacyjnym PBW.
     Temat prelekcji nawiązywał do hasła tegorocznych obchodów Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek - (Do) wolność czytania. Uczestnicy spotkania wysłuchali Adama Jeske o Jego pasji czytania amerykańskiego pisma „Harvard Business Review”, prezentującego teorię i praktykę zarządzania. Prelegent przedstawił historię tego miesięcznika w wersji polskiej oraz tematykę zagadnień, jakie czytelnicy mogą poznać. Zachęcał także do czytania książek, których lektura może pomóc w kształtowaniu własnego rozwoju. Uczniowie wysłuchali z zainteresowaniem wystąpienia wzbogaconego o liczne przykłady z życia Adama Jeske. Na zakończenie spotkania Dyrektor PBW, Marzena Szafińska-Chadała podziękowała zebranym za przybycie oraz zaprosiła uczniów do odwiedzania Biblioteki i skorzystania ze zbiorów, w których trafnym doborze pomogą pracownicy PBW.
(Jadwiga Matuszczak, fot. Tadeusz Semczuk)
Powrót