Ta strona używa plików Cookies. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia

Zamknij

Menu

Partnerzy

Godziny otwarcia

Godziny pracy wydziałów
udostępniania:


- Poniedziałek - Piątek
  godz. 8:00-19:00

- Sobota
  godz. 8:00-15:00

W okresie wakacyjnym
 (lipiec - sierpień):


- Poniedziałek - Piątek godz. 8:00-15:00
- Sobota nieczynne

Facebook

IBUK Libra12.10.2017

W dniach od 10 października do 9 listopada br. w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej w Zielonej Górze, jest testowana platforma książek elektronicznych IBUK Libra.
W tym okresie, Czytelnicy Biblioteki będą mieli dostęp do blisko 14 tys. tytułów ebooków z literatury akademickiej i specjalistycznej oraz literatury popularnej, z takich dziedzin jak: informacja naukowa, informatyka, kryminalistyka, medycyna, nauki ekonomiczne, nauki humanistyczne, nauki matematyczno-przyrodnicze, nauki społeczne (m.in.: filozofia, psychologia, pedagogika, socjologia), podręczniki i lektury szkolne, prawo, sport, teologia, literatura piękna i popularnonaukowa, słowniki, kompendia.
Dostęp do wirtualnej czytelni IBUK Libra będzie możliwy na komputerach w Czytelni PBW, ale także poza siedzibą Biblioteki, w domu, na uczelni, w pracy i na każdym urządzeniu (komputer, tablet, laptop, smartfon).
Wszystkich zainteresowanych korzystaniem z platformy książek elektronicznych IBUK Libra, zapraszamy do odbierania kodów PIN, niezbędnych do logowania się online, w Wypożyczalni i Czytelni PBW, w godzinach pracy placówki.
 
(red. Jolanta Winnicka)
Powrót