Ta strona używa plików Cookies. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia

Zamknij

Menu

Partnerzy

Godziny otwarcia

Godziny pracy wydziałów
udostępniania:


- Poniedziałek - Piątek
  godz. 8:00-19:00

- Sobota
  godz. 8:00-15:00

W okresie wakacyjnym
 (lipiec - sierpień):


- Poniedziałek - Piątek godz. 8:00-15:00
- Sobota nieczynne

Facebook

Książka – skarb w moim domu – konkurs plastyczny13.02.2017

Serdecznie zapraszamy uczennice i uczniów szkół podstawowych województwa lubuskiego do wzięcia udziału w Konkursie Plastycznej Twórczości Dziecięcej „Książka – skarb w moim domu” organizowanym przez Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Zielonej Górze we współpracy z Wojewódzką i Miejską  Biblioteką Publiczna  im. C. Norwida oraz  Pedagogiczną Biblioteką Wojewódzką im.  Marii Grzegorzewskiej.
Konkurs adresowany jest do dwóch grup wiekowych dzieci szkół podstawowych.  Grupa pierwsza: klasy I-III i grupa druga: klasy IV-VI.  
Prosimy o zapoznanie się z załączonym „Regulaminem konkursu”. Prace konkursowe  należy dostarczyć (przesłać)  do Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli  w Zielonej Górze, 65-031 Zielona Góra  ul. Chopina 15a  w terminie do 18.04.2017 r. Wraz z pracami powinny zostać przesłane karty zgłoszeń i oświadczenia uczestników. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.
                        nauczyciel konsultant ODN - Jan Kostyszak  


1.    Regulamin konkursu
2.    Karta zgłoszenia i oświadczenie uczestników
Powrót