Ta strona używa plików Cookies. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia

Zamknij

Menu

Partnerzy

Godziny otwarcia

Godziny pracy wydziałów
udostępniania:


- Poniedziałek - Piątek
  godz. 8:00-19:00

- Sobota
  godz. 8:00-15:00

W okresie wakacyjnym
 (lipiec - sierpień):


- Poniedziałek - Piątek godz. 8:00-15:00
- Sobota nieczynne

Facebook

Aktualności

Usługa Office 365 i platforma Microsoft Educator Community – projekt szkoleniowy18.04.2018

Serwis EBP SBP wspólnie z firmą Microsoft zapraszają nauczycieli bibliotekarzy do wzięcia udziału w darmowym projekcie szkoleniowym realizowanym on-line. Webinarium będzie także okazją do poznania usługi Office 365 oraz międzynarodowej platformy z materiałami edukacyjnymi dla nauczycieli. Chcesz być na czasie i poznać najnowsze, bezpłatne w zastosowaniach edukacyjnych narzędzia z usługi Office 365?
Czytaj więcej

"Walory kreatywności muzycznej" - prof. UZ dr hab. Lidia Kataryńczuk-Mania11.04.2018

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Marii Grzegorzewskiej w Zielonej Górze serdecznie zaprasza na seminarium dla nauczycieli oraz uczniów.

  Czytaj więcej

Nowości dla dzieci i młodzieży11.04.2018

W ramach współpracy ze Stowarzyszeniem Terenowy Komitet Ochrony Praw Dziecka, prowadzącym Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Zielonej Górze po raz kolejny pozyskaliśmy ciekawe pozycje książkowe oraz filmy DVD dla dzieci i młodzieży, które wzbogacą zbiory Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej im. Marii Grzegorzewskiej w Zielonej Górze. Będą one stanowić pomoc dydaktyczną dla nauczycieli bibliotekarzy, zajmujących się wspomaganiem przedszkoli, szkół i placówek oświatowych województwa lubuskiego.
Czytaj więcej

Strony