Ta strona używa plików Cookies. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia

Zamknij

Menu

Partnerzy

Godziny otwarcia

Godziny pracy wydziałów
udostępniania:


- Poniedziałek - Piątek
  godz. 8:00-19:00

- Sobota
  godz. 8:00-15:00

W okresie wakacyjnym
 (lipiec - sierpień):


- Poniedziałek - Piątek godz. 8:00-15:00
- Sobota nieczynne

Facebook

Aktualności SBP

-A A +A

Wystawa „Z zakładkami przez świat”30.06.2021

18 czerwca 2021 r. w pałacu w Starym Kisielinie - filii Zielonogórskiego Ośrodka Kultury odbyło się uroczyste otwarcie wystawy „Z zakładkami przez świat”. Niezwykłą kolekcję z całego świata prezentowała, należąca do Koła SBP przy PBW, Renata Bielerzewska – nauczyciel bibliotekarz, miłośniczka książek i zakładek do nich. Członkowie Koła podziwiali różnorodność form tych niewielkich, często unikatowych przedmiotów posegregowanych wg regionów, z których pochodzą.

  Czytaj więcej

XVIII Ogólnopolski Tydzień Bibliotek w PBW21.06.2021

XVIII Ogólnopolski Tydzień Bibliotek to kolejna okazja do promocji bibliotek, czytelnictwa i bibliotekarzy. Jak co roku Koło SBP przy PBW w Zielonej Górze włączyło się w organizację obchodów Tygodnia Bibliotek w Polsce. Podobnie jak podczas ubiegłorocznej edycji, w związku z obostrzeniami sanitarnymi, postawiliśmy na propozycje online. Tegoroczne hasło „Znajdziesz mnie w bibliotece” zainspirowało nas do stworzenia wirtualnego pokazu zachęcającego do korzystania z kolekcji audiobooków z naszych zbiorów.
Czytaj więcej

XVII Ogólnopolski Tydzień Bibliotek25.06.2020

XVII Ogólnopolski Tydzień Bibliotek pod hasłem „Zasmakuj w bibliotece” uświetniliśmy wirtualną wystawą plakatową zawierającą zwycięskie prace, promujące kolejne edycje obchodów, wyłonione w ramach corocznego konkursu organizowanego przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich. PBW w Zielonej Górze od lat gromadzi te wizualne formy popularyzowania Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek.
Czytaj więcej

Strony