Ta strona używa plików Cookies. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia

Zamknij

Menu

Partnerzy

Godziny otwarcia

Godziny pracy wydziałów
udostępniania:


- Poniedziałek - Piątek
  godz. 8:00-19:00

- Sobota
  godz. 8:00-15:00

W okresie wakacyjnym
 (lipiec - sierpień):


- Poniedziałek - Piątek godz. 8:00-15:00
- Sobota nieczynne

Szanowni Czytelnicy

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Marii Grzegorzewskiej w Zielonej Górze uprzejmie informuje, że od 1 września 2013 roku zawarła umowę z firmą windykacyjną w celu skutecznego dochodzenia zwrotu przetrzymywanych przez czytelników książek oraz wyegzekwowania naliczonych kar.

 

Aktualności

Dzień Bezpiecznego Internetu 2016 - sprawozdanie02.11.2016

9 lutego 2016 r. Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Marii Grzegorzewskiej w Zielonej Górze po raz siódmy włączyła się do lokalnych działań w ramach obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu. Tematyka spotkanie edukacyjno-profilaktycznego pod hasłem „Lepszy Internet zależy od Ciebie!” skierowana było do młodzieży, pedagogów i wychowawców z lubuskich szkół.
Czytaj więcej

Dzień Bezpiecznego Internetu 201602.05.2016

Spotkanie z dyrektorami oświatowych jednostek samorządu terytorialnego02.05.2016

4 lutego 2016 r. w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej im. Marii Grzegorzewskiej odbyło się spotkanie Dyrektora Departamentu Infrastruktury Społecznej Urzędu Marszałkowskiego, Pana Sławomira Kulczyńskiego, z dyrektorami oświatowych jednostek samorządu terytorialnego. W zebraniu uczestniczyła również Pani Małgorzata Walkowska, Zastępca Dyrektora Departamentu Infrastruktury Społecznej oraz Pani Grażyna Dobroczyńska, Kierownik Wydziału Edukacji.
Czytaj więcej

Dzień Bezpiecznego Internetu 2016 - wystawa02.02.2016

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Marii Grzegorzewskiej w Zielonej Górze włączając się w inicjatywy lokalne obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu w ramach programu Safer Internet, zorganizowała wystawę „Lepszy Internet zależy od Ciebie”.

  Czytaj więcej